AT89C4051-24PU SDIP-20 8-Bit 24 MHz Mikrodenetleyici
67,34 TL + KDV
Kategori
Stok Kodu
R273
Fiyat
67,34 TL + KDV
KDV Dahil Fiyat
80,81 TL
ÜCRETSİZ KARGO
4000 TL ve Üzeri Tüm Siparişlerinizde Kargo Bedava
HIZLI GÖNDERİM
15:00'a Kadar Verilen Tüm Siparişler Aynı Gün Kargoda
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Bilgileriniz 256 Bit SSL Sertifikası ile Güvenlik Altında
TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ
Tüm Banka Kartlarına 12 Aya Kadar Varan Taksit İmkanı
Atmel AT89C4051 24PU SDIP-20 8-Bit 24 MHz Mikrodenetleyici ürünü SDIP-20 kılıfta olup 24 MHz frekansı ile çalışan 8-Bit değerinde Mikrodenetleyici Çeşitlerindendir. Üzerinde bulunan 20 pinin 15 adedi I/O yani Giriş Çıkış pinidir.
Bellek tipi FLASH olan bu mikrodenetleyiciler 6V ile 4V besleme aralığında, -40 C° ile +85 C° sıcaklıkları aralığında çalışmaktadır.
AT89C4051-24PU SDIP-20  Pdf İçin tıklayınız
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
AT89C4051-24PU SDIP-20 8-Bit 24 MHz Mikrodenetleyici AT89C4051-24PU SDIP-20 8-Bit 24 MHz Mikrodenetleyici en uygun fiyatla F1Depo.com'da.| Aynı gün stoktan hızlı kargo ve taksit seçenekleriyle şimdi sipariş ver! R273 AT89C4051-24PU SDIP-20 8-Bit 24 MHz Mikrodenetleyici